Zostaň s nami v kontakte: Zvolen Detva Krupina

Správy z lokality Detva

Na folklórnych slávnostiach chcú predviesť mladuchy v krojoch z domova i zahraničia

Dôraz kladú na zachovanie originality jednotlivých odevných častí.22. apr 2017, o 8:26

Mladucha na slávnostiach.Ilustračné foto.

Kabelka prevesená cez plece nie je bezpečným úkrytom

Pri nakupovaní ľudia zabúdajú na opatrnosť.(pp)14. apr 2017, o 11:58

Žena prišla o peňaženku. Ilustračné foto.

Škvaridla prehra v Trenčíne štve. Som rád, že sme robili radosť fanúšikom, ktorí sú v Detve fantastickí

Hokejisti Detvy len ťažko hľadali pozitíva po rozhodujúcom zápase baráže na ľade Trenčína, ktorý mala Dukla celý čas pod kontrolou.13. apr 2017, o 18:14

Fanúšikovia Detvy sú oporou tímu počas celej sezóny. Aj v záverečnom zápase v Trenčíne mohutne podporovali svojich.

Trenčín uspel v priamom súboji o extraligu. Detva nestrelila gól a ich sen sa rozplynulFoto

Dukla Trenčín rozhodla o víťazstve už v prvej tretine, ktorú vyhrala 3:0.(TASR, sč)11. apr 2017, o 20:53

Marcel Hossa v obkľúčení detvianskych hokejistov

Detva si poradila so Skalicou, o druhom postupujúcom sa rozhodne v priamom súboji v Trenčíne

Podpolianski hokejisti majú ešte stále veľkú nádej na splnenie sna. V predposlednom kole zdolali doma Skalicu.9. apr 2017, o 22:31

ilustračné

Praveká osada už má známu aj prvú budovuFoto

Okrem praveku sa na Lúčnej štvrti nepotvrdilo iné osídlenie od konca doby bronzovej. Milan Suja ,8. apr 2017, o 11:30

Pri výskume pomáhali aj dobrovoľníci.

Detva doma podľahla Liptákom a na postupové miesto stráca bodFoto

Hokejisti spod Poľany nestačili na vedúcich Liptákov. V tabuľke ich opäť preskočil Trenčín.7. apr 2017, o 21:09

Hokejisti Detvy sú po výhre nad Trenčínom už na postupovom mieste!

Detva na vlastnom ľade˙zvíťazila nad Duklou Trenčín 3:1 v utorňajšom stretnutí 9. kola play-out hokejovej Tipsport ligy.4. apr 2017, o 21:26

ilustračné

Ťažba zlata v Detve: Banský úrad zastavil konanie

Mesto Detva v zhode s obcou Dúbravy 25. novembra potvrdili svoje zamietavé stanovisko voči ťažbe. Milan Suja ,4. apr 2017, o 19:09

Jeden z protestov proti ťažbe zlata.

Opitý vodič havaroval už na parkovisku

Policajti z okresného dopravného inšpektorátu ho obvinili z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.(pp)4. apr 2017, o 8:03

Ďalšie dôležité víťazstvo Detvy, na postupové miesto stráca už iba bod

Podpolianski hokejisti uspeli v Skalici. Diváci videli v prvej tretine až sedem gólov.2. apr 2017, o 21:28

ilustračné

Jeden vodič nafúkal, druhý nemal ani vodičský

Stretnutie s policajnou hliadkou znamenalo koniec jazdy.(pp)1. apr 2017, o 11:13

Dvoch vodičov už na cestu nepustili.

Detva sa svojho sna nevzdáva, zdolala lídra baráže z Liptova na jeho ľade

Hráči˙Liptovského˙Mikuláša podľahli v piatkovom stretnutí 7. kola play-out hokejovej Tipsport ligy 2016/2017 na vlastnom ľade súperom z Detvy˙2:3.31. mar 2017, o 19:45

Detva v Liptovskom Mikuláši neuspela.

Zlodej je určite veľmi „pracovitý“. Z domu zobral desať lopát

Polícia v Detve začala trestné stíhanie pre prečin krádeže.(pp)30. mar 2017, o 14:13

S lopatami treba robiť. Ilustračné foto.

Objavili pôdorys najstaršieho obydlia v Detve, stálo tam pred 3-tisíc rokmi

Doteraz boli v Detve nájdené len jamy, ktoré sa nedali interpretovať ako obydlie.30. mar 2017, o 11:27

Výskum v Lúčnej štvrti.

Detva zdramatizovala zápas v Trenčíne v poslednej tretine, na vyrovnanie to už nestačilo

Detva klesla v tabuľke na nepostupové tretie miesto. Preskočila ju práve Dukla Trenčín.29. mar 2017, o 10:37

Prvá výhra Detvy v baráži v riadnom hracom čase, v tabuľke je už druhá

Detva si doma poradila so Skalicou, Filip Orčík s čistým kontom.(sč)26. mar 2017, o 22:37

Nasledujúce články

1. Tragická nehoda vo Zvolene. Mladý Bratislavčan bol na mieste mŕtvy Foto 1 010
  2. Mesto Zvolen má prebytok 900-tisíc eur. Vynaloží ho najmä na investície 463
  3. Mladá Zvolenčanka skúma vplyv inváznych lienok na pôvodnú populáciu 189
  4. Zvolen osádza ďalšie polopodzemné kontajnery 116
  5. Vo Zvolene sa uskutoční celoslovenské vrcholné podujatie v malom futbale 111
  6. Budča prekvapila Stožok na jeho ihrisku, Bzovík už stráca na druhé miesto iba bod 69
  7. Ľad vymenili za betón. Hokejistky Zvolena majú za sebou prvý hokejbalový turnaj sezóny 69