Zostaň s nami v kontakte: Zvolen Detva Krupina

Šport

O poslednom semifinalistovi sa rozhodne v Žiline. Zvolen v dráme vyhral po predĺženíFoto

Nesmierne dramatický duel rozhodli Zvolenčania až v predĺžení a vynútili si rozhodujúci siedmy zápas.27. mar 2017, o 21:57

Zverencom trénera Antona Jánoša sa napokon podarilo splniť cieľ. Vyhrali v Lipanoch a keďže Poprad iba remizoval s Bardejovom, skončili na 6. mieste, ktoré zaručuje postup do nadstavbovej časti.27. mar 2017, o 9:00

Jan Staško

Prvá výhra Detvy v baráži v riadnom hracom čase, v tabuľke je už druhá

Detva si doma poradila so Skalicou, Filip Orčík s čistým kontom.26. mar 2017, o 22:37

Boxo Utd. 56 suverénne vyhralo ligu štyridsiatnikov

Trinásty ročník Ligy 40+ mal na programe posledné kolo.26. mar 2017, o 14:16

Víťazný tím Boxo Utd. 56

Zvolen pod Dubňom neuspel. Žilina si doma vybojovala prvý mečbal

Dôležitý piaty zápas štvrťfinálovej série medzi Žilinou a Zvolenom zvládli lepšie domáci vlci.25. mar 2017, o 21:18

Žilina si môže zabezpečiť postup.

Narodil sa do futbalovej rodiny a táto hra mu bola akoby daná do vienka. Keď v 25 rokoch zavesil kopačky na klinec, dal sa na rozhodcovskú dráhu. Nezlomila ho ani nepríjemná diagnóza. Maká na sebe a chce sa opäť…25. mar 2017, o 17:57

Branislav Hrdlička

Detva doma nestačila na Liptákov

Podpolianski hokejisti nenadviazali na výhru s Trenčínom.24. mar 2017, o 20:41

HC Prešov Penguins - HC 07 Orin Detva

Zvolen v dramatickom závere ubránil víťazstvo a vyrovnal stav série

Papierové predpoklady o najvyrovnanejšej sérii sa napĺňajú. Stav série je po dnešku vyrovnaný 2:2.23. mar 2017, o 21:23

Gólová radosť Zvolena

Snežný volejbal: Eleková si priniesla zo Slovinska striebro

Zvolenská volejbalistka Eva Eleková zaznamenala ďalší výrazný úspech na medzinárodnej scéne v snežnom volejbale.23. mar 2017, o 18:06

S. Poszmiková a E. Eleková v Slovinsku

Žilina sa ujala vedenia v sérii. Hráči HKM nezúžitkovali dvojgólové vedenie

Mimoriadne dôležitý tretí zápas štvrťfinálovej série pod Pustým hradom vyhrali žilinskí vlci.22. mar 2017, o 21:02

Spoznali sme najúspešnejších športovcov Zvolena za rok 2016Foto

Zvolenskí športovci sa zišli na tradičnom spoločnom bilancovaní svojich športových úspechov v minulom roku. Stretli sa po prvýkrát v Rytierskej sieni Zvolenského zámku.22. mar 2017, o 14:29

Absolútna víťazka - Tatiana Kožuchová

Detva pokorila slávnu Duklu Trenčín

Detvianski hokejisti zaznamenali prvé víťazstvo v baráži o extraligu.21. mar 2017, o 21:02

Hokejisti Detvy vyhrali I. hokejovú ligu.

Futbalisti MFK Detva nestačili doma na Tepličku nad Váhom

Detve vstup do jarnej časti nevyšiel podľa predstáv.21. mar 2017, o 11:49

ilustračné

Vydarený vstup do jarnej časti, Zvolen zdolal BardejovFoto

Zverenci trénera Antona Jánoša si pripísali veľmi dôležité víťazstvo.20. mar 2017, o 9:20

Štandardná situácia Zvolena

Zvolenčania príkladne bojovali, do zápasu dali všetko a vyrovnali stav série

Zvolenčania sa radovali z dôležitého víťazstva, keď vyrovnali stav série na 1:1.19. mar 2017, o 22:02

ilustračné

Detva v repríze prvoligového finále podľahla Skalici po nájazdochFoto

Skalica oplatila Podpoľancom prehru z finálovej série Budiš I. ligy.19. mar 2017, o 21:50

Prvý štvrťfinálový duel Zvolen prehral. Žilina predviedla dokonalý obratFoto

Zvolenskí hokejisti odštartovali štvrťfinálovú sériu so Žilinou. Prvý zápas im ale nevyšiel podľa predstáv. Viedli už 2:0, ale potom začali úradovať domáci.18. mar 2017, o 21:15

Nasledujúce články

1. Podarilo sa to! Zvolen vyhral v Lipanoch a teší sa z postupu do nadstavbovej časti 340
  2. Podborovský spolok žiada vrátiť Borovú horu mestu 295
  3. Najprv „úradovali“ päste, potom prišiel kopanec 139
  4. Boxo Utd. 56 suverénne vyhralo ligu štyridsiatnikov 138
  5. Z hráča uznávaný rozhodca. V kariére nezastavilo Branislava Hrdličku ani vážne zranenie 131
  6. Prvá výhra Detvy v baráži v riadnom hracom čase, v tabuľke je už druhá 129
  7. Zlodeji spílili dvadsaťosem stromov 110
  8. O poslednom semifinalistovi sa rozhodne v Žiline. Zvolen v dráme vyhral po predĺžení Foto 100