Zostaň s nami v kontakte: Zvolen Detva Krupina
Riešime za vás

Parkovanie pred súkromným CT vo Zvolene

Aktuálny stav podnetu: V riešení Tento stav trvá: 1 mesiac a 12 hodín
Autor podnetu: anonymný autor
Rieši: redakcia
Lokalita: Zvolen
Ulica: Kuzmanyho nabrezie 34
Dátum nahlásenia: 29.3.2017
Dátum poslednej aktivity: 19.4.2017

Pred dvoma rokmi si súkromný podnikateľ otvoril pod zvolenskou nemocnicou pracovisko CT. Do dnešného dňa nevybudoval parkovacie miesta tak, ako mu to ukladá za povinnosť všeobecne záväzné nariadenie mesta. Zákazníci - pacienti sú nútení parkovať autami na trávnatej ploche pred budovou CT, táto plocha je už však momentálne bez trávy a na pohľad to tam vyzerá dosť nepekne.

Navyše v poslednej dobe chodia miesto monitorovať mestskí policajti a dávajú ľuďom, ktorí na týchto plochách odstavia svoje auto, pokuty a papuče.

Keď prší, autá pri vychádzaní z tohto čierneho parkoviska prenášajú blato na cestu, a neskôr, keď je teplo, blato vyschne a je špinavá celá cesta, čo spôsobuje zvýšenú prašnosť na celej ulici. Zišlo by sa to už vyriešiť - k spokojnosti pacientov aj obyvateľov ulice.

Často sa tiež stane, že vozidlá zdravotnej služby zablokujú prejazd cez túto ulicu, keď vykladajú zo svojich vozidiel pacientov.

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@naszvolen.sk

Miesto hláseného podnetu

Odporúčame

Šmolkovia: Zabudnutá dedinka

Vďaka záhadnej mape sa Šmolinka spolu s Mudrošom, Babrošom a Silákom vydáva na dobrodružnú výpravu a náhodou objavia najväčšie tajomstvo v dejinách Šmolkov.

Kino

Jesus Christ Superstar

Najlegendárnejší muzikál všetkých čias.

Divadlo